Dolní Bečva 2 :1 HOVĚZÍ

Autor: Srama <(at)>, Téma: Mu?i, Vydáno dne: 07. 11. 2007

Dolní BečvaReporta? z předminulého týdne z mistrovského utkání mu?ů.

Tě?ký terén vzal atraktivitu zápasu dvou technických běhavých celků a po celých devadesát minut to byl boj o získání území. Zápas začal za drobného pršení a krátkého, zato nápadného zdr?ení rozhodčího Bělunka.Domácím to v poslední době herně nejde, zápolí i se zraněními klíčových hráčů Skalíka, Krůtka a Vojkůvky.Hosté se té? v posledních zápasech potýkají se zraněními, která vedou k alternování sestav.Ji? v 10.minutě velice nepřesně rozhodčí posoudil situaci, kdy odpískal offside Šrámkovi, který si míč sám posunul za obranu.Nikdo není dokonalý a má právo se zmýlit, nicméně se tento scénář opakoval opakoval prakticky v celém dalším průběhu.Ve 13. minutě zmrazil domácí obranu hostující Zádilský, který se po neš?astné teči Hrubého dostal sám před Rauschera a bez přemýšlení a dlouhých okolků poslal Hovězí do vedení – 0:1. Ve třicáté minutě vyšla domácím kombinační akce, kdy Adam Růčka nabil Juříčkovi – 1:1. Ve 35. minutě po trestném kopu zachránila domácí spojnice konstrukce branky, to kdy? vypálil technickou střelu Štrbík.
Přetlačovaná pokračovala i ve druhém poločase, bylo to kdo z koho s minimem šancí. Rozhodla tak nejvýhodnější standardní situace. V 67. minutě byl po vyra?ené střele Juříčka velice sporně faulován Adam Růčka a Juříček se z nařízeného pokutového kopu rozhodl o třech bodech – 2:1.Rozhodčí Bělunek předvedl velice slabý výkon a za svoji “one man show” nesklidil ovace ani u domácího publika.Pánové Čtvrtníček s Lábusem by si mnuli ruce nad scénářem, který píše sám fotbalový ?ivot na Valašsku v podání podobných aktérů.
Branky: Juříček 2 – Zádilský