HOVĚZÍ 3:0 (1:0) Val. Polanka

Autor: Thom <(at)>, Téma: Mu?i, Vydáno dne: 12. 11. 2007

Valašská PolankaReportá? z posledního podzimního mistrovského utkání 1.B třídy, které domácí bez problémů vyhráli a zakončili tak ne moc povedený podzim.

Sousedské derby začalo náporem domácích, ale do velké šance se dostali hosté ve 20. min., kdy se Hnátek po kličce na gólmana dostal do velkého úhlu a minul. Udeřilo a? ve 32. min., kdy se po rohovém kopu Valíčka hlavou nemýlil Zádilský a poslal domácí do vedení 1:0. Do konce poločasu mělo Hovězí ještě pár dobrých příle?itostí. Za zmínku stojí šance Kučery, který z malého vápna neprostřelil hradbu těl.

Začátek druhé půle se vydařil domácím, kdy hned ve 47. min. po přihrávce Zádilského, se přesnou ranou k tyči trefil Šrámek 2:0. Hned o tři minuty později měla velkou šanci sní?it Polanka, ale Libor Štrbík z přímého kopu na domácího gólmana Koňaříka nevyzrál. V 52. min. se po perfektní přihrávce Zámečníka trefil k tyči Kovář a bylo to 3:0. Do konce zápasu Hovězí hosty ji? k ničemu nepustilo a zaslou?eně si připsalo cenné tři body.

Velkou pochvalu by měl dostat hlavní rozhodčí, který bez problémů řídil tento duel a velkou mírou se podílel na tom, ?e se sousedské derby odehrálo bez karet a zbytečných emocí, co? se v tak vypjatých zápasech moc často nestavá.

Branky: 32. Zádilský, 47. Šrámek, 52. Kovář

Sestava: M.Koňařík, M.Kučera,J.Filák, R.Kostka (R.Zámečník),P.Zajíček, P.Valíček, T.Zádilský(Z.Kostka), V.Kocurek, K.Štrbík, D.Kovář(J.Jakubkovič), O.Šrámek