Vala?ské Klobouky 2:5 Hovězí

Rubrika: Dorost | 1772 pøeètení
11. 08. 2007 - valaske kloboukzÚvodní zápas sezony 2007/08 se mu?stvu dorostu náramně vydařil. V nádherném souboji dokázal porazit mu?stvo Vala?ských Klobouků vysoko 5:2. Tento duel byl navíc je?tě okořeněn hattrickem jinak ne moc produktivního zálo?níka Daniela Hromady.

Branky: Hromada Dan 3x, Hromada Martin, Juřica Tomá?

?luté karty: Kučera, Hromada Martin

Ač jsme v konečném výsledku vyhráli vcelku vysoko, první minuty utkání tomu vůbec nenapovídali. Na velmi ?irokém hři?ti Vala?kých Klobouk hráli domácí kombinační fotbal a ná se nadařilo pořádně si přihrát.

Hned první vět?í ?ance domácích skončila v na?í síti. Po rohovém kopu a následné skrumá?i před brankou se nejlépe zorientoval jeden z domácích a vsítil první branku utkání. Po gólu domácí nepřestávali v tempu amy hrozili pouze z ojedinělých střel vystřelených z uctivé vzdálenosti. V?e prolomila a? nádherná akce, kterou po kombinaci před velkým vápnem soupeře úspě?ně zakončil Tomá? Juřica nádhernou ?ajtlí, po které se brankář jen marně natahoval.

Vstřelená branka nám dodalo dlouho potřebný impulz a vynesla nás k lep?ím výkonům. Naopak soupeř hrál zaskočeně a tak jsme toho vyu?ili, kdy? odra?ený míč ze skrumá?e před brankou usměrnil Martin Hromada nádherným volejem do sítě - 2:1.

I přes vedení jsme v?ak neuchýlili k bránění nadějného výsledku a svou pohlednou kombinační hrou jsme soupeře tlačili. Po jednom rychlém přechodu do útočné fáze na?el Tom Juřica nádhernou uličkou Dana Hromadu, který pak putoval sám na brankáře, vyčkal si na jeho vyběhnutí a vzápěí jej nekompromisně přeloboval a vstřelil tak první ze svých dne?ních gólů.

Do konce poločasu se v?ak dokázal trefit i podruhé. Po naprosto excelentním centru Tomá?e Juřici, na který brankář hostí jen těsně nedosáhl vstřelil svou druhou branku v jeho ?ivotním zápase. Do konce poločasu jsme ji? nedokázali zvý?it svůj náskok a tak jsme ?li do kabin za stavu 4:1 pro nás.

Do druhého poločasu trenér vystřídal nováčka v týmu Jirku Halmazňu, který předvedl solidní výkon a vystřídal jej zálo?níkem Markem Blahou. Po poločase jsme opět pokračovali v tempu, které jsme nastolili v prvním poločase, ale ji? se nám nedařilo vsítit branku. A? u? se o to pokou?el nový kapitán Radek Kučera, který prome?kal vhodnou příle?itost k přihrávce a z vysokého úhlu brankáře nepřekvapil nebo Kristián Lambert, který byl sice nejspí? faulován, ale pí??alka rozhodčího zůstala němá. V?e prolomil a? radek Kučera, který se protlačil pokutovým územím a tak nezbylo domácím nic jiného, ne? jej faulovat. Z následující penalty vstřelil nekompromisní střelou k tyči svou třetí branku v utkání Daniel Hromada a zaznamenal tak čistý hattrick.

Po gólu jsme se stáhli a začali jsme spí?e bránit, ne? se hrnou dopředu a tak domácí hrozili. První ?anci je?tě ná? gólman Adam Ka?par zne?kodnil, ale na druhou, kránou diagonální střelu ji? neměl. Do konce utkání se ji? nic zajímavého nestalo a tak jsme domů vezli první tři body v této sezoně.

Sestava: Ka?par (Hučík), ?trbík, ?esták, Varaja, ?ipula, Halmazňa (Blaha), Juřica, Hromada Dan, Hromada Martin, Lambert, Kučera

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5

Prosíme, abyste se před vložením svého příspěvku seznámil/a s pravidly!
Pokud váš příspěvek do diskuse bude porušovat pravidla, bude redakcí smazán!