Lů?kovice 4:3 Hovězí

Rubrika: Dorost | 1259 pøeètení
28. 10. 2007 - Hovězí přijelo na hřiště sousedního týmu v tabulce s cílem získat všechny body, a protrhnout smůlu, která se jim v posledních zápasech lepí na kopačky.

První poločas začal ve svi?ném tempu, první větší šanci si vypracovali domácí, kdy? po rohovém kopu hlavičkoval domácí hráč nad branku. Hovězí mělo svou první velkou šanci chvilku potom a hned ji dokázalo zu?itkovat. Na přesný centr Romana Šimčíka si naskočil Radek Kučera a otevřel skóre utkání. Toto vedení hostům vydr?elo pouze několik okam?iků, proto?e chvilku potom unikl po levé straně jeden z domácích nacentroval na naprosto volného domácího útočníka, kterému před prázdnou bránou stačilo pouze nastavit nohu. Bylo tedy srovnáno. Jeden z klíčových okam?iků přišel asi po 15 minutách hry, kdy? po druhé ?luté kartě musel předčasně opustit hřiště hostující zálo?ník Kristián Lambert. Na hřišti to bylo hned znát. Domácí si vytvářeli dost šancí, při jedné z nich mohl dát branku jeden z domácích opět gól do prázdné brány, ale z ostrého úhlu naštěstí minul. Branky se domáci ale přece jenom dočakali. Domácí rozehrávali přímý kop z hranice velkého vápna, domácí hráč obstřelil zeď která byla špatně postavená a upravil skóre na 2:1. Hosté se však nepolo?ili a bojovali dál. Vyrovnat mohl Radek Kučera, ale jeho střela z voleje jenom těsně minula branku domácích. Další dobrou šanci měl Marek Hučík, ale před brankářem příliš dlouho váhal. Hovězí se do poločasu vyrovnání dočkalo. Domácí zkazili rozehrávku ve středu hřiště. Dan Hromada poslal krásnou příhrávku na Radka Kučeru, který obešel brankáře a vyrovnal na 2:2. Do konce poločasu se u? nic zajímavého neudálo, a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu.

Do druhého poločasu nastupilo lépe dru?stvo Hovězí, i v početním oslabení si vytvářelo šance, ale nedokázalo je proměnit. První šance, ketrou měli domácí skončiloa brankou. Střela jednoho z domácích nebyla nijak nebezpečná, ale proklouzla brankáři Hovězí mezi prsty a Lů?kovice opět sthli vedení na svou stranu. Ovšem Hovězí dokázalo odpovědět, a to kdy? se dostal po jedné z akcí hostů k míči Radek Kučera, který střelou mezi nohy brankáře dovršil svůj hattrick a vyrovnal na 3:3. Po tomto gólu se hra docela vyrovnala, hrálo se hodně ve středu hřiště. S přibývajícím časem však byla znát přesilovka domácích. Kteří stále více tlačilo na hostující obranu. Asi 10 miut před koncem nacentroval jeden z domácích míč do pokutového území a jeden z jeho spoluhráčů hlavou vymetl šibenici hovězské branky a strhl opět vedení na stranu Lů?kovic v poměru 4:3. Hosté se poté znovu sna?ili odpovědět, pěknou střelu vyslal Tomáš Juřica, ale domácí brankář tuto střelu konečky prstů vytěsnil. Poté pálil Tomáš Varaja, ale jeho tvrdá střela pouze těsně miula branku. Do dalších šancí se dostali Roman Šimčík a Dan Hromada, ale také neuspěli. Na konci poločasu domácí rozkouskovali hru střídáním a těsné vedení nakonec udr?eli.

Hovězí podalo bojovný výkon, za který se vůbec nemusí stydět. Nutno taky říct, ?e rozhodčí, který toto utkání řídil zápas ne zcela zvládl.

Moment zápasu: Druhá ?lutá a následně červená karta po velice sporném střetu Kristiána Lamberta s jedním z domácích hráčů

Branky Hovězí: Radek Kučera 3x

?luté karty: Radek Kučera, Dan Hromada, Tomáš Juřica, Karel Štrbík, Martin Hromada

Červená karta: Kristián Lambert

Sestava Hovězí: Kašpar, Štrbík, Hromada M., Varaja, Halmazňa, Šimčík R., Juřica, Hromada D., Lambert, Hučík (Mierný), Kučera

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Prosíme, abyste se před vložením svého příspěvku seznámil/a s pravidly!
Pokud váš příspěvek do diskuse bude porušovat pravidla, bude redakcí smazán!